Yeni Doğan Bebek Hediyesi Taksitle Altın

Gelenek ve göreneklerimizde var olan yeni doğan bebeğe altın takma adeti günümüzde de devam etmektedir.  Bebeğin dünyaya gelişinin kutlanması adına yapılan altın hediyesi, aynı zamanda bebeğin ailesine destek ve bebek için güzel yatırım olmaktadır. Günümüz şartlarında bu anlamlı geleneği sürdürmenin çok kolay olmadığı bir gerçek. Altın fiyatlarının yükselişi, bu ve bunun gibi geleneklerin uygulanmasına ket vurmaktadır.  Eğer sizinde bir akrabanız, dostunuz dünyaya bir bebek getirdiyse ve nasıl altın takabileceğiniz düşüncesine kapıldıysanız en hesaplı çözümün taksitle altın almak olduğunu belirtmek isteriz.

Nakit paranız altın almanız için yeterli değilse, kredi kartınız yoksa veya limiti azsa,” nasıl taksitle altın alabilirim” diyebilirsiniz. taksitlealtin.com.tr adresine girerek hediyenizi, vade farksız, elden senetli, sabit taksitli olacak şekilde satın alabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebeğe Ne Tür Altın Takılır?

Hediyenin bebek sahibi olan aileye ekonomik bir destek sağlaması adına genellikle yarım, çeyrek, tam altın ve gram altın takılmaktadır. Bebek için anı olacak hediyeler ise isim yazılı künyeler, maşallah yazılı nazar boncuklu altın takılar ve anne bebek kolyeleridir. Bebeğin cinsiyetine göre çok çeşitli hediye seçenekleri vardır. Her bütçeye uygun taksitle altın çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Geleneklerimizde torunu olacak anneanne, babaanne ve dedelerin bebek yanı sıra anneye de takı takma adeti bulunmaktadır. Doğum hazırlıkları ve masrafları ile uğraşırken hem bebeğe hem anneye altın takmak aileleri zora sokabilmektedir. İşte bu gibi durumlarda taksitle altın almak ve aydan aya ödemek en pratik çözüm olmaktadır.

Yeni Doğan Bebeğe Taksitle Altın Nasıl Alınır?

Geçmiş yıllarda sadece nakit para ile altın alınabiliyordu. Halen çok sayıda kuyumcu nakit para ile hizmet vermeye devam ediyor. Bir kısmı da kredi kartına vade farkı koyarak taksit yapıyor. Birçok kişi maddi olarak zorlanacağı için altın yerine başka hediyelere yöneliyor. Ancak geleneklerimizde var olan  “altın takana altın takma” adeti nedeniyle kendini borçlu hissederek aldığı hediyeyi içine sindiremiyor.  Oysaki taksitlealtin.com.tr adresine girerek, kolayca altın almak mümkün. Hediyenizi seçerek iletişim formunu doldurmanız yeterli. Müşteri danışmanlarımız, müşterilerimizle iletişime geçerek ödeme planı seçenekleri sunuyorlar. Her bütçeye uygun ödeme seçeneklerini değerlendirerek 24 aya kadar vade farkı ödemeksizin taksitle altın alabilirsiniz.

Taksitle Altın Almanın Avantajları

Altının pahalı bir hediye olduğu tartışılmaz. En küçük bir nazarlığın bile günümüzde bin lira civarında olduğunu düşünürsek, cebinizden yüksek miktarda bir para çıkacağı bir gerçektir. Taksitle altın alarak nakdinizi bağlamamış olacaksınız. Aydan aya ödeme avantajından yararlanmış olacaksınız. Vade farkı olmaması da ayrı bir avantaj olmaktadır. Siz neredeyse ilk taksitinizi ödediğinizde aldığınız altının değeri yükselmiş olacaktır.

2018 yılından beri internet üzerinden taksitle altın satışı yapmaktayız.  Yeni doğan, düğün, nişan hediyeleri yanı sıra yatırım amaçlı altın ihtiyaçlarınıza güvenli ve kazançlı alışveriş imkanı sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve her bütçeye uygun ödeme seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Kredi kartsız, vade farksız, 24 aya varan taksit seçenekleri ile ister gram altın, ister çeyrek, yarım, tam altın, isterseniz de bebek için altın bileklik, nazarlık hediyenizi alabilirsiniz. Vade sayısını bütçenize göre ayarlayabileceğiniz taksitle altın siparişinizi verebilirsiniz.