Ev Hanımlarına Taksitle Altın

Altın her zaman kadınların gözdesi olmuştur. Sadece süs objesi olarak değil geleceğe yatırım yapmak amacıyla da kadınlar biriktirip, artırdıkları paralarla altın almaktadırlar. Günümüzde altın fiyatlarının yükselişe geçmesi ile her ne kadar altın alımı zorlaşsa da gram da olsa altın almaya özen göstermektedirler. Ev hanımlarının ailenin geleceğini garantiye alma çabalarına bizde taksitle altın  hizmeti vererek destek oluyoruz.

Nasıl mı?

taksitlealtin.com.tr adresine girerek tercih ettiğiniz altını seçiyor ve sipariş ver sekmesine tıklayarak bilgi formunu doldurup gönderiyorsunuz. İşte bu kadar kolay… Müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak ödeme seçeneklerini size sunuyorlar. Çeyrek, yarım, tam veya gram altın çeşitlerinden bütçenize ve tercihinize uygun altını seçerek vade farksız, elden senetli ve 24 aya varan seçeneklerle alışveriş yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Taksitle Altın Avantajları

Hanımlar genellikle mutfak alışverişlerinden, fatura ödemelerinden artan paraları biriktirerek altına yatırım yapıyorlar. Altın fiyatlarının yükselmesi ile alışveriş ve faturalardan para arttırmanın zor olduğu bu günlerde altın alabilmenin en mantıklı yolu taksitle altındır. Elden senetli, vade farksız bir şekilde altın alıp biriken paralarla bu altının taksitlerini ödemek aile ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Daha taksitleri bitmeden altın değer kazanacak ve gerçekten kazançlı bir alışveriş yapılmış olacaktır. Hem nakit paranın tümü elden çıkarılmamış olacak hem de alınan altın durduğu yerde değer kazanacaktır.

Altın takmayı seven kadınlar içinde taksitle altın almak nakit para ödemekten daha avantajlıdır. 24 ayar bir bilezik alarak hem kollarını süslemek hem de yatırım yapmak mümkündür. Bu alışverişi taksitle altın ile almaksa çok daha avantajlı olmaktadır. Biz bilezik almak için aylarca para biriktirmek yerine bileziği taksitle almak ve biriken paralarla taksitini ödemek kazançlı bir alışveriştir.

Toplumumuzda altın günlerinin yeri bambaşkadır. Ayda bir ya da iki kez yapılan bu günler ciddi bir yatırım aracıdır. Belirlenen gram, çeyrek, yarım ve tam altın her günde kura ile belirlenen bir kişiye verilmektedir. Ev ekonomisinin iniş ve çıkışları olduğunu yadsıyamayız. Birden ortaya çıkan bir sorun o ay gün altınına ayrılan parayı alıp götürebilir. Böyle durumlarda paniğe kapılmaya gerek yok. Taksitle altın alarak hem borç ödenmiş olur hem de aile ekonomisi olumsuz etkilenmemiş olur.

Altının ilk olarak Milattan Önce 3000 yılarında çıkarıldığı tahmin edilmektedir. İşlenerek süs ve mücevher olarak işlenmesi de Milattan Önce 2000’li yıllara dayanmaktadır. Binlerce yıldır özellikle kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Güzelliğin, estetiğin, zenginliğin ve gücün simgesi olarak nitelendirilmiştir. Günümüzde de kadınların altına olan ilgisi aynı şekilde devam etmektedir. Altın fiyatlarının son zamanlarda artışı bu ilgiyi azaltmasa da alım gücünü sınırlamış durumdadır. Ancak taksitle altın alabilme seçeneği hanımların yüzünü güldürmektedir. Nakit para ödemeden, aydan aya taksit ödeme kolaylığı altın alımını hızlandırmış ve altın piyasasını hareketlendirmiştir. Alınabilirliği mümkün olmuştur.

Siz de ister yatırım amaçlı ister takı amaçlı altın ihtiyacınız için taksitlealtin.com.tr adresine girerek 24 aya varan, senetsiz, elden taksitle altın alabilirsiniz. O çok beğendiğiniz takıyı alabilmek için para biriktirmek yerine, o altın takıyı kullanırken taksitlerini ödeyebilirsiniz.