ELDEN SENETLİ TAKSİTLE ALTIN

Taksitle Altın

Firmamız, 2018 yılından beri siz değerli müşterilerimize online taksitle altın hizmeti vermekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz, kendimizi daha da geliştirme hedefimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile birçok müşterimize çözüm ürettik, üretmeye de devam ediyoruz.

2018 yılında hizmete geçirdiğimiz tescilli markamız olan www.spotgramaltin.com adresi ve taksitlealtin.com.tr adresleri üzerinden siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Elden senetli altın alışverişi konusunda sektörün ilklerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. Vade farkı ödemeden ister yatırım amaçlı ister düğün, doğum hediyesi ister güzellik ve estetik için ihtiyaç duyduğunuz tüm altın çeşitlerini 24 aya kadar vadeli bir şekilde alabilirsiniz. Firmamız TSE ve ISO belgelerine sahip olmakla birlikte sürekli kendini geliştirmeye devam ederek müşterilerine daha da iyi hizmet verebilme anlayışına sahiptir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar müşterilerimiz tarafından kazandığımız güven duygusu ile gururluyuz. Türkiye’nin her yerine profesyonel taksitle altın hizmeti veriyoruz.

Güvenilir ve Hızlı Çözümler

Gram altın, yarım, tam, çeyrek altın, külçe, takı ve mücevherat konusunda hem güvenilir hem de profesyonel hizmet arayan herkese kapılarımızı açıyor, ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

Düğün, nişan, doğum gibi mürüvvetlerinizde müşterilerimizin yanında durmak ve onların ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmak ilk günden beri temel hedefimizdir. Acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenli çözümler üretiyoruz. Elden senetli, taksitle altın alışverişiniz için vade farkı almıyoruz.

2018
KURULUŞ YILI
9598
MUTLU MÜŞTERİ
2770
ELDEN SENETLİ SATIŞ
5622
KREDİ KARTI ŞATIŞI