Taksitle Altın

Neden Biz?

Dünya piyasalarında en değerli madenler arasında yerini koruyan altın, uzun vadede en çok kazandıran yatırımlardandır. Sadece yatırım aracı olmakla kalmıyor, yüzyıllardır en çok tercih edilen mücevherdir. Günümüzde altın, önceki yıllara göre hızla değer kazanmış ve buna paralel olarak alımı da zorlaşmıştır. Piyasadaki nakit para sıkıntısı altın alımına ket vurmaktadır. Kredi kartı ile taksitle altın almak mümkün olmakla birlikte kart limitlerinin yetersiz olması ya da çoğu kişinin kredi kartı kullanmıyor – kullanamıyor olması söz konusudur. Bu durum karşısında birçok kuyumcu Elden Senetli Altın Alışverişi imkanı sunmaya başlamıştır. Firmamız da senetli, taksitle altın satışının öncülerindendir.  taksitlealtin.com.tr internet adresinde gram altın, külçe altın, çeyrek, yarım, tam ve Cumhuriyet altını yanı sıra 24 ayar bilezik, kolye, yüzük gibi altın mücevher çeşitleri satışa sunulmaktadır.

Elden Senetli Altın Alışverişinin Avantajları Nelerdir?

İster yatırım amaçlı ister hediyelik ister takı alımlarında nakit para ödeyerek sıkıntıya düşmek yerine bütçeye uygun miktarı her ay taksitle ödemek kesinlikle çok daha kolay olmaktadır. Özellikle düğünlerin arka arkaya sıralandığı dönemlerde taksitle altın alımı oldukça avantajlıdır.

Özellikle acil nakit paraya ihtiyacı olanlar taksitle altın almayı tercih ediyorlar. Çünkü diğer kaynaklara göre daha kolay ulaşılabilir bir çözüm oluyor. Bankadan kredi çekmenin hem prosedürleri fazla ve hem de faiz oranları oldukça yüksek. Bunun yerine ihtiyaç olunan miktarda taksitle altın almak ve altını bozdurup nakit paraya çevirerek sorunu hızlı bir şekilde çözmek çok daha avantajlı oluyor.

Altın acil durumlarda takas yapılabilen ve değerini koruyan bir yatırım aracıdır. Yatırım amaçlı taksitle altın satın alındığında daha taksit ödemeleri bitmeden değerinin artması söz konusudur. 

Kredi kartı kullanmayan kişiler için taksitle alışveriş yapma şansının olmadığı bir dönemde altını taksitle alabilmenin tek yolu Elden Senetli Altın Alışverişidir. Ancak güvenilir bir firmadan satın almak önemlidir. Bu konuda iddialıyız ve kendimize güveniyoruz.

2018 yılından beri online taksitle altın satışı yapmaktayız. Geniş ürün yelpazemiz ve profesyonel ticaret anlayışımız ile müşterilerimizin güvenini kazanarak bu güne gedik ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizinde altın ihtiyaçlarınıza, bütçeniz doğrultusunda en uygun vade seçenekleri ile çözüm sunmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Nasıl Elden Senetli Altın Alışverişi Yapılır?

Öncelikle taksitlealtin.com.tr adresine girerek almak istediğiniz ürünü seçiyor ve iletişim bilgi formunu doldurarak bize gönderiyorsunuz. En kısa sürede müşteri danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek şartları ve ödeme seçeneklerini size sunuyorlar. Bütçenize uygun taksit sayısını belirtiyorsunuz.  Başvuru evraklarını tarafımıza ulaştırdıktan kısa bir süre sonra da onay bilgisi veriliyor. Onaylandığında da taksitli satış sözleşmesi imzalayarak siparişinizi teslim alıyorsunuz.

Geleceğiniz için en karlı yatırımı yapmak istiyorsanız ancak nakit sıkıntısı yaşıyorsanız Elden Senetli Altın Alışverişi ile hem bugününüzü riske atmamış olursunuz hem de geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Taksitle altın hizmetimiz ile yanınızdayız.